Etykiety

arlekin (2) baletnica (1) chata góralska (4) GoldenKite (11) Gołąbki (5) haed (12) haft (66) Inne (2) jack (4) kot (2) misie (9) myszy (4) Profilo (4) SAL-madame (5) Skończone (18) słoń (8)

poniedziałek, 2 stycznia 2012

Paczuszka

Dostałam dzisiaj upragnioną paczuszkę z niciami. Zamawiam na ebay 100szt. 1szt wychodzi1.60 już z przesyłką, czasami taniej w zależności od wymiany walut.Tak przy okazji pokażę jak ja przechowuje nici. Kupuję w sklepie wędkarskim plastikowe pudełka z przegrudkami. Nici dzielę na osiem kawałków i każdy kawałek wkładam w opakowanie z nici to krótkie. Gdy chcę szyć to wystarczy że rozdzielę nitkę i gotowe. Jedna wada dużo miejsca to zajmuje, bo na wszystkie kolory potrzebuję aż 10 takich pudełek.


Oraz drugie bardzo duże dzieło Golden Kite 1585:


4 komentarze:

 1. Piękne te szopy..a ten drugi?? Bardzo trudny ...trzymam kciuki

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczne zakupy i bardzo ciekawe pomysły na nowe hafty. Mam nadzieję, że uda Ci się wykonać, szczególnie ten duży i trudny haft z Golden Kite. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. a czy masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę mulin na ebayu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja kupuję u nich : lovelybe lub tababie w zależności jak waluty mają kurs. Na paczkę czekam 2 tyg do 3 tyg. Zamawiałam już trzy razy i zawsze dostałam kolory, które zamówiłam. Od razu napiszę, że na nich jest napis nie do sprzedaży w europie, innej różnicy nie widzę.

  OdpowiedzUsuń